Stovyklavietė

Stovyklavietė

Stovyklavietė įsikūrusi jaukiame gamtos kampelyje, ežeringame Zarasų rajone. Stovyklavietė yra pusiasalyje, todėl iš trijų pusių ji apsupta vandens – Antalieptės marių bei slėnyje esančios Šventosios upės.

Jeigu norite gerai praleisti laiką gamtoje su draugais, siūlome atvykti pas mus, Jūs nenusivilsite mūsų teikiamomis stovyklavietės nuomos paslaugomis. Čia yra didelė pramogų ir kitų veiklos rūšių įvairovė, todėl pas mus ras kuo užsiimti skirtingų poreikių turintys turistai aktyvių pramogų mėgėjas, užkietėjęs žvejys ar ramaus poilsio mylėtojas. Tyras ir gaivus stovyklavietės pušyno ir nuo Antalieptės marių atpučiamas oras suteiks Jums visišką ramybę, kuri leis pamiršti kasdienius rūpesčius, poilsį, kur galėsite pabėgti nuo kasdienės gyvenimiškos monotonijos ir bent akimirkai pamiršti miesto šurmulį. Gerą nuotaiką ir puikią aplinką užtikrins vienas ežeringiausių, kalvočiausių ir miškingiausių regionų Lietuvoje, tai Zarasų rajonas, kuriame apstu pažintinių takų, dviračių keliukų ir lankomų objektų. Atvykę ir pasiteiravę mūsų kur galėtumėte nuvykti ir ką aplankyti, mes Jums viską paaiškinsime visas įdomiausias ir gražiausias vietas aplinkui esančia stovyklavietę. Todėl šiltus vasaros vakarus stovyklavietėje su atvykusiais draugais ar giminaičiais galite praleisti bendraudami laužo šviesoje, dalintis įspūdžiais, prisiminti visus nuotykius, stebėti nuostabią panoramą leidžiantis saulei, kur atspindys matysis ant Antalieptės marių bangų. Čia ideali vieta mėgstantiems grybauti, žvejoti ar pauogauti.

Jau šeštus metus teikiame nakvynės Zarasuose paslaugas ir siekiant patenkinti kiekvieno kliento poreikį kiekvienais metais savo stovyklavietės klientams mes pasiūlome vis naujų paslaugų. Šiais metais mes Jums pradedame teikti sodybos nuomos paslaugas. Mielai visada išklausome atvykusių keliautojų, kurie mums pasiūlo ko dar trūksta stovyklavietei ar ką reiktų pagerinti, todėl malonu mums matyti juos sugrįžtant. Būtent malonūs su šypsena matomi veidai, kurie jau tampa iš toli pažįstami, mus skatina judėti į priekį ir gerinti paslaugas.

Šioje stovyklavietėje Jūsų laukia aktyvus laisvalaikis, ramus poilsis ir vandens pramogos. Čia puikiai praleis laiką ir gamtos malonumų mėgėjas, ir prisiekęs žvejys, ir aktyviai leidžiantis laisvalaikį poilsiautojas.

Garantuojame malonų priėmimą, puikų poilsį ir gerą nuotaiką!