Naujienos

NaujienosNaujienos

Visos naujienos, kurios yra atsiradusios stovyklavietėje ar sodyboje. Naujienos dėl naujai atsiradusių paslaugų, naujų pasiūlymų ar akcijų. Taip pat tarp įrašų rasite naujienų, kurios gali būti susijusios apie poilsį gamtoje, jo teikiamą naudą arba kodėl verta vykta ne į užsienio kurortus, o geriau pažinti tą kraštą, kuriame gyvename. Jeigu turite pasiūlymų, kokią naują naujieną patalpinti, būtinai praneškite ir mes Jums ją būtinai parašysime.

Naujienos ir pasiūlymai iš klientų!

Visada mielai išklausome klientų pasiūlymų ar pageidavimų. Būtent jų siūlomos idėjos, kurias mes įgyvendiname, verčia juos grįžti pas mus ir mėgautis poilsio akimirkomis mūsų stovyklavietėje ar sodyboje. Iš klientų pasiūlymų mes sukuriame vis daugiau paslaugų ir geriname aplinką. Klientams pageidaujant mes pastatėme daugiau poilsio aikštelių, vaikams pastatėme vaikų žaidimo aikštelę, stovyklavietėje pastatėme supynes.  Jeigu turite mums daugiau pasiūlymų kokių paslaugų norėtumėte, mes būtinai jas apsvarstysime ir jeigu tikrai matysime, kad to trūksta, mes idėją įgyvendinsime. Visa tai darome, kad žmonėms, atvykdami pas mus, liktų patenkinti ir džiaugtųsi praleistomis akimirkomis mūsų stovyklavietėje ar sodyboje. Mes drąsiai galime teigti, kad su klientais kuriame geresnę aplinką Jums ir žmonėms, su kuriais atvykstate pailsėti nuo miesto šurmulio, kasdienių rūpesčių ir gyvenimiškos monotonijos. Todėl mums malonu stebėti išvykstančius laimingus veidus ir matyti juos grįžtančius atgal pas mus. Jūs mus skatinate judėti į priekį!

Sveiki atvykę!

Posted by on 2015.Bal.7 in Straipsniai | 0 comments

Lankytinos vietos                                                                              Gamta – visas materialus pasaulis – visa materija, apimanti įvairių formų energiją. Tai, kas nepaliesta žmogaus. Gamta apima visa, kas egzistuoja – biotinę ir abiotinę aplinką – biologinius organizmus, jų elgesį, ypatybes bei juos supančią terpę.

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų esame bent kartą miške rinkę žemuoges ir vėrę jas ant smilgos, ar skabę riešutus nuo lazdyno. Juk pabūti gryname ore, gamtoje, taip smagu. Vasarą žmonės būriuojasi prie ežerų, upių, tvenkinių, dar daugiau poilsiautojų galima sutikti prie jūros, o žiemą – ant kalniukų su rogutėmis, ar netgi kur nors pievoje su sniego motociklais. Ir visi jie ieško vieno – atsigavimo, sielos ramybės, to, ką galima rasti tik gamtoje.

Tačiau tikriausiai visi sutiks, kad didžiausią įtaką gamta daro seno žmogaus gyvenimui. Dar ir dabar yra vienkiemių, nuošalių sodybų, kur gyvena seni žmonės, nenorintys persikraustyti į miestus. Jie užaugę gamtos prieglobstyje, jos teikiamoje atgaivoje. Senoliai sako, kad tiktai tyloje tegali suprasti, ar gerai, ar teisingai gyvenai per dieną, ar nenuskriaudei, ar neužgavai ko. Jie sako, kad tiktai ramybėje teįmanoma sugalvoti būsimos dienos darbus, tuos, kurių būtinai reikia žemelei, gyvuliui, tavo žmonėms. Juk gamtos balsas, vėjo ūžavimas kapinaitėse, klevo viršūnėje, taip ramina. Ypač rudens naktimis, pavasario vėtrose: esi vienas, aplinkui siautėja baisiausios jėgos – naktys, tamsos, lietūs, perkūnijos, o vis tiek žinai, kad niekas tavęs nepalies: gina medžiai, jie grumiasi ir traška, bet jie neišduos tavęs. Nes tu jų žmogus, o jie – tavo medžiai. Kas ir bebūtų, jeigu tamsoje ūžautų ne šakos, o žvangėtų, daužytųsi geležys, mašinos, skardų lakštai? Ar sudėtum bluostą? O jeigu dar ir per visą dieną? Ir taip per dienų dienas, mėnesių mėnesius, visą laiką be jokio perstojimo?.. Kad ir žmogus, senas, pailsęs, jam sunku gyventi vienatvėje, bet visa jo stiprybė – ramybėje, gamtoje.

Sveiki atvykę!

Posted by on 2014.Vas.19 in Straipsniai | 0 comments

Gandras                                                                      Daugeliui žmonių pavasaris yra pats nuostabiausias metų laikas. Kiekvieną dieną saulės spinduliai tampa vis šiltesni, dangiška mėlynė – sodresnė, drabužiai — ryškesni ir atviresni. Medžiai skleidžia lapus, grįžta paukščiai, žmonės daugiau šypsosi, visi vis dažniau savaitgaliams išvažiuoja į gamtą, tam, kad pamirštų miesto šurmulį ir kasdienę darbo dienos monotonija.

O mes jau greitai galėsime Jums pasiūlyti daugiau laisvalaikio leidimo būdų, galėsite išsinuomoti sodybą ir visa tai dėl to, kad pas mus atvykstantys stovyklautojai galėtų pailsėti ir mėgautis gamta. Mes stengiames, kad atvykdami rastumėte tai, ko ieškojote ir tikėjotės. Visi klientai išvykdami džiaugiasi, kad puikiai pailsėjo, pasimėgavo gamta nuostabiame Gražutės regioniniame parke.

Mums didžiausias atlygis, tai yra atvykstančių stovyklautojų padėka ir pagyrimai. Tas mus skatina judėti į priekį ir stengtis vis labiau!