Kontaktai ir adresas

kontaktaiKontaktai dėl stovyklavietės ar sodybos nuomos

Darius Šileikis
Veikla vykdoma su verslo liudijimu
Adresas: Zarasų raj., Bikėnų km.
El.paštas: info@poilsiszarasuose.lt
Mob. tel.: 8 624 23838
Skype: poilsiszarasuose
GPS: 55.628606, 26.076424

 

Paaiškinimas važiuojantiems per Uteną:

Važiuoti keliu Utena – Zarasai, kol privažiuojate Degučius (turite pravažiuoti: Vaikutėnus, Daugailius ir Baibius); Degučiuose sankryžoje sukti į dešinę Salako link; važiuoti 3,7  km. Pravažiavus Šventosios upę, iš karto dešinėje pusėje bus automobilių stovėjimo aikštelė. Į ją įvažiavus matosi stovyklavietės ženklas.

Paaiškinimas važiuojantiems per Ignaliną:

Važiuokite keliu Ignalina – Dūkštas, kol privažiuojate Dūkštelius (turite pravažiuoti: Kazitiškį ir Dūkštą). Pravažiavus Dūkštą, Jūs dar turite važiuoti 2,21 km ir sukti į kairę, važiuoti iki Bikėnų kaimo 21 km (turite pravažiuoti: Dūkštelį, Didžiasalį, Salaką ir Biržūnus). Kairėje pusėje bus matoma automobilių stovėjimo aikštelė, o į ją įvažiavus matosi stovyklavietės ženklas.

Štai, Jūs jau vietoje, gero poilsio!

Jeigu nerandate mūsų stovyklavietės ar sodybos, visada galite paskambinti, mes būtinai Jums nupasakosime tikslų adresą, kad būtų lengviau atvykti.

Kontaktai pasiteiravimui arba rezervacijai

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė (būtina)

Saugos kodas (būtina)
captcha

Sodybos kontaktai dar nėra nurodomi, nes šiuo metu ji yra dar neįtraukta į puslapį. Kai bus sodyba paruošta priimti klientus, mes būtinai pateiksime nuotraukas, išsamią informaciją bei kontaktus ir tikslias nuvyko koordinates.